• Ciekawe miejsca i ludzie, w Nietulisku i okolicy

• Wąwóz skalny - Nietulisko "Górne"

(fot. Aneta Tokarska-Wojtasik)

Pomnik przyrody nieożywionej, w którym obserwujemy odsłonięcie piaskowców rety ( dolnego triasu), prawie kompletny profil wapienia muszlowego ( środkowy trias). Wąwóz ma duże walory krajobrazowe - 3 metrowe ściany,  podkreslone przez strome, naturalne stopnie od 1,5 do 2 metrów wysokości, urwiska.

Nietulisko_i_okolice.mp4 - prezentacja Michała łukawskiego ucznua klasy V.

Wladyslaw_Galka.pdf - praca wykonana przez Nawojkię i Zosię Wojtasik na Ogólnopolski Młodziezowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę". Na etapie wojewódzkim zdobyła I miejsce.

Kamieniołom dolomitów w Dołach Opacich.

Pomik przyrody Lipa Drobnolistna - Nietulisko "Górne"

Neolityczne Kopalnie Krzemienia Pasiastego w Krzemionkach

Film nagrany przez uczennice Nawojkę Wojtasik. Zofię Wojtasik i Marcelinę Wojtasik na Ogólnopolski Młodziezowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę", gdzie w finale centralnym zdobył Grand Prix w kategorii prac multimedialnych.